Picture
Nėra elektronikos parduotuvės, kurios lentynos nespindėtų ir nemargėtų nuo neįtikėtino LED televizorių pasirinkimo. Tokie pardavimai kalba patys už save ir puikiai įrodo, kad tokio tipo TV yra išties geras pasirinkimas. Esminis klausimas yra kuo LED televizoriai pasižymi, kad rinkoje jie yra tokie mėgstami ir mylimi? 
Be jokios abejonės, labai daug įtakos tam turi reklama. Šiandien tokio tipo televizoriai yra reklamuojami beveik visur ir tai įtakoja gana didelį jų populiarumą. 

Kadangi jie yra gana populiarūs, televizorių gamintojai siekia iš to pasipelnyti ir ypatingą dėmesį skiria šios technologijos vystymui. Pakankamai natūralu, kad investuojant dideles lėšas technologija yra gana efektyviai išplėtojama ir taip sugeba atitikti vartotojų lūkesčius. 

 Iš tikrųjų, LED televizoriai yra turbūt šiuolaikiškiausi ir pažangiausi pramoninių būdu gaminami televizoriai rinkoje.  Natūralu, kad gamintojai lentose braižo naujesnių technologijų konceptus, tačiau juos palikime ateičiai ir grįžkime prie LED. Kaip tai veikia?

LED pagrindu gaminami televizoriai iš esmės susideda iš dviejų dalių – skystųjų kristalų matricos ir tūkstančių šviesos diodų, kurie ją apšviečia. Taigi, veikimas panašus į LCD, skiriasi tik apšvietimo tipas. O tai, patikėkite, reiškia ypatingai daug. 

Pavyzdžiui, LCD televizorius apšviesdavo ryškiai balta spalva. Dėl šios priežasties ji prasiskverbdavo pro matricą ir taip gana smarkiai apgadindavo kontrasto rodiklius. 

Štai šviesos diodai gali degti vis skirtingais baltos šviesos atspalviais, kas reiškia, kad balta spalva kur kas sunkiau prasiskverbs pro ekrano matrica ir taip galės atkurti kur kas ryškesnę baltą spalvą. 

Dar kiekvienas LED televizorius pasižymi gana ilgu gyvavimo laiku. Tokio tipo televizoriai visiškai neprarasdami vaizdo kokybės tarnauja net ~100 tūkstančių valandų. 

Na ir dar sykį pasikartosime – tokie televizoriai internetu yra reklamuojami beveik kas antroje svetainėje. Toks lengvas prieinamumas tiesiog neleidžia akims užkliuvus už dailiai apipavidalinto el. parduotuvės pasiūlymo atsisakyti ir neįsigyti patrauklaus LED televizoriaus, jei tik turite užtektinai lėšų ir poreikį atsinaujinti šį prietaisą savo namuose. 

Tad LED televizoriai išties turi kuo pasigirti ir rinkoje tokią solidžia visai ne šiaip sau. Solidžios investicijos leido tinkamai išnaudoti technologijos potencialą ir taip sukurti lyderiaujančius pasaulyje produktus! 

Leave a Reply.